Zametací stroj Kränzle 2+1 Colly 800

výrobce:Kränzle
katalogové číslo:50079
EAN:
dostupnost: Dostupnost zboží tel: 603 273 286
cena bez DPH:14 442,00 Kč

14 442,00 Kč

Dokonalá čistota uvnitř i venku s novým ručním zametačem COLLY 800!

Zcela nový, flexibilní, ruční zametací stroj Kränzle Colly 800 pro vnitřní i venkovní prostory je navržen pro čištění nejrůznějších povrchů bez zbytečného úsilí a zajištění dokonalých výsledků čištění na všech površích! Nahrazuje model ručního zametače Kränzle 2+2.

Uvolňuje a schromaždujě nečistoty rychle, účinně a důkladně např. z chodníků, příjezdových cest, chodeb, teras, garáží, skladovacích a parkovacích míst a dalších vnitřních i venkovních prostor. Farmy a zemědělské podniky stejně jako soukromí uživatelé a správci domů, autosalony a servisy, dílny, vozové parky, různé provozovny, přepravní společnosti, živnostníci a úklidové služby profitují z čistoty a pořádku!

Kränzle Colly 800 Vám s tím pomůže - je snadno ovladatelný, ergonomicky navržený a produktivní z hlediska efektivních výsledků. S pracovní šířkou 800 mm je schopný uklidit až 2000 m²/h při rychlosti pohybu 2.5 km/h! Zametené plochy zůstanou téměř bez prachu a snadno se dostanete dokonce i do problematických míst, k okrajům a do rohů.

Charakteristické rysy a vlastnosti výrobku: 

 

 

Hlavní výhody ručního zametače Colly 800:

FLEXIBILNÍ POUŽITÍ: Boční kartáče na zametači Kränzle Colly 800 jsou nezávisle plynule výškově nastavitelné a lze je individuálně podle potřeby sklápět jednoduchým způsobem. Dlouhé štětiny na bočních rotačních kartáčích zajišťují efektivní čištění i na obtížně dostupných místech, jako jsou rohy a obrubníky.

PERFEKTNÍ VÝSLEDKY PŘI ČIŠTĚNÍ: Plynulý a jednoduchý pohyb Kränzle Colly 800 ve spojení s kombinovanými dvojitými štětinami (tvrdé a měkké) na rotačních kartáčích spolehlivě sbírájí prach, filtry cigaret, spadané listí, drobné nečistoty, malé plastové předměty a kousky kovu do velkoobjemového 30 litrového zásobníku na odpad a nečistoty.

SYSTÉM INTELIGENTNÍHO VOLNOBĚHU: Pohybem vpřed se aktivuje pohonný systém na zametacím válci a bočních kartáčích. Když se s Kränzle Colly 800 pohybujete v opačném směru, zametací váleček a boční kartáče jsou odpojeny od systému pohonu a umožnují volnoběžný pohyb a nenáročný transport stroje. Odpojením zametacího válce je zajištěno, že nečistoty zůstanou uvnitř zásobníku na odpad a nejsou vymeteny ven.

SNADNÁ, LEHKÁ A ČISTÁ MANIPULACE S NÁDOBOU NA ODPAD: Zásobník na nečistoty u Kränzle Colly 800 je snadno odnímatelný a vyprazdňování je díky tomu jednoduché a pohodlné. Praktická rukojeť pro přenášení vylučuje přímý kontakt s nasbíranými nečistotami. Sběrná nádrž na nečistoty je navržena tak, aby mohl být zametací stroj uskladněn ve vzpřímené poloze.

SKLADOVÁNÍ VE SVISLÉ POLOZE: Díky kompaktním rozměrům a sklopné rukojeti Vám uskladnění Kränzle Colly 800 nezabere příliš mnoho místa a poskytuje Vám tak extra využitelný prostor pro jiné věci. Když zametací stroj zrovna nepoužíváte stačí jen několik jednoduchých pohybů pro efektivní uložení. Sklopením madla a postavením zametacího stroje do svislé polohy dojde k významné úspoře místa!

Údaje o vybavení:

 

Princip zametacího ručního stroje Kränzle Colly 800 2+1:

https://www.wapo.cz/