Zametací stroj Kränzle 1+1

výrobce:Kränzle
katalogové číslo:50077
EAN:
dostupnost: Dostupnost zboží tel: 603 273 288
cena bez DPH:19 662,00 Kč

23 791,02 Kč

Dokonalá čistota uvnitř i venku s ručním zametačem Kränzle 1+1 v prémiové kvalitě pro profesionální využití!

Ruční zametací stroj Kränzle 1+1 je určen jak pro vnitřní tak i pro venkovní prostory! Je navržen pro profesionální čištění nejrůznějších povrchů bez zbytečného úsilí a zajištění dokonalých výsledků čištění na všech možných površích! Jedná se o spolehlivého a snadno ovladatelného zametacího pomocníka, který byl vyroben pro ten nejvyšší výkon, bezpečnost a trvanlivost - produkt v prémiové kvalitě!

Zametač Kränzle 1+1 snadno uvolňuje a vymetá nečistoty z povrchu za pomoci rotačního kartáče a schromaždujě je za pomoci rotačního válce v 40 litrovém zásobníku rychle, účinně a důkladně! Využijete ho např. při čištění a zametání: chodníků, příjezdových cest, chodeb, teras, garáží, skladovacích a parkovacích míst a dalších vnitřních i venkovních prostor.

Farmy a zemědělské podniky stejně jako soukromí uživatelé a správci domůautosalony a servisy, dílny, vozové parky, různé provozovny, přepravní společnosti, živnostníci a úklidové služby profitují z čistoty a pořádku! Zametací pomocník Kränzle 1+1 Vám s tím pomůže - je snadno ovladatelný, ergonomicky navržený a produktivní z hlediska efektivních výsledků. S pracovní šířkou 670 mm je teoreticky schopný uklidit až 2680 m2/h při rychlosti pohybu 4 km/h! Zametené plochy zůstanou téměř bez prachu a snadno se dostanete dokonce i do problematických míst, k okrajům a do rohů!

Charakteristické rysy a vlastnosti výrobku: 

 

Hlavní výhody ručního zametače Kränzle 1+1:

FLEXIBILNÍ POUŽITÍ A PLYNULÁ REGULACE PŘÍTLAKU KARTÁČŮ: Boční kartáč i hlavní kartáčový sběrný válec na zametači Kränzle 1+1 jsou nezávisle plynule výškově nastavitelné (otočným prvkem měníte přítlak kartáče). Boční kartáč lze podle potřeby odklopit jednoduchým způsobem. Dlouhé štětiny na bočním rotačním kartáči zajišťují efektivní čištění i na obtížně dostupných místech, jako jsou rohy, podél stěn a obrubníků.

PERFEKTNÍ VÝSLEDKY PŘI ČIŠTĚNÍ: Plynulý a jednoduchý pohyb zametače Kränzle 1+1 ve spojení s kombinovanými dvojitými štětinami (tvrdé a měkké) na rotačních kartáčích spolehlivě sbírájí prach, filtry cigaret, spadané listí, drobné nečistoty, malé plastové předměty a kousky kovu do velkoobjemového 40 litrového zásobníku na odpad a nečistoty.

SNADNÁ, LEHKÁ A ČISTÁ MANIPULACE S NÁDOBOU NA ODPAD: Zásobník na nečistoty o objemu 40 litrů je u Kränzle 1+1 snadno odnímatelný a vyprazdňování je díky tomu jednoduché a pohodlné. Praktická rukojeť pro přenášení vylučuje přímý kontakt s nasbíranými nečistotami. Zásobník na nečistoty je vyroben z odolného plastu.

  

KOMPAKTNÍ SKLADOVÁNÍ A TRANSPORT: Díky kompaktním rozměrům a odjímatelné rukojeti Vám uskladnění a transport Kränzle 1+1 nezabere příliš mnoho místa a poskytuje Vám tak extra využitelný prostor pro jiné věci. Když zametací stroj zrovna nepoužíváte stačí jen několik jednoduchých pohybů pro efektivní uložení. Sklopením madla dojde k významné úspoře místa!

 

Údaje o vybavení:

 

Princip zametacího ručního stroje Kränzle 1+1:

 

https://www.wapo.cz/