Podlahový mycí stroj Fimap GENIE 35 E

výrobce:Fimap
katalogové číslo:103890
EAN:
dostupnost: Dostupnost zboží tel: 603 273 286
cena bez DPH:50 618,00 Kč

61 247,78 Kč

Kompaktní síťový podlahový mycí stroj Fimap Genie 35 E

Šikovný malý síťový podlahový mycí stroj, vhodný na mytí menších ploch do 1 000 m². Vysává, umývá, vysušuje a leští malé prostory, čímž výrazně snižuje čas, energii a náklady na čištění! 

Ideální udržbový mycí stroj pro široký segment použití např. v: kancelářích, restauracích, barech, wellnes centrech, školních učebnách, knihovnách, jídelnách, lékárnách, ordinacích, autosalonech, firemních sídlech, kinech, prodejnách, obchodech, salónech krásy, hotelech, penzionech atd…

Perfektní čisticí stroj pro čištění malých prostor, které se v současné době uklízí ručně! Vydrhne, vyleští a vysuší podlahu v jednom cyklu! Automatizuje systém čištění a tím zajišťuje uživateli značnou úsporu času, čistících prostředků a materiálu a tím pádem financí spojených s úklidem.

Hlavní výhody a funkce stroje:

1. Snadná manipulace a přeprava:

Řídící panel stroje s rukojetí je navržen tak, aby se dal sklápět v rozsahu 180°. Flexibilní ergonomickou rukojeť lze zastavit v jakékoli poloze, tak aby byl stroj extrémně uživatelsky přívětivý a obsluha si mohla nastavit libovolnou výšku madla. Tato funkce také umožňuje snadné skládání řídícího panelu pro účely přepravy! Inovativní konstrukce Genie 35 E umožňuje rychlý a pohodlný transport. Snadno se přepravuje i v menším osobním automobilu. Váží pouze 35 kg s kartáčem a nádržemi.

2. Snadno ovladatelný a uživatelsky přívětivý:

Genie 35 E nevyžaduje žádnou rozsáhlou přípravu nebo nasavení - je okamžitě připraven k práci! Výškově nastavitelný ovládací panel s ergonomickou rukojetí je možné přizpůsobit pro každého. Pro zajištění nejvyšší úrovně bezpečnosti se mycí stroj automaticky vypne v případě uvolnění rukojeti (tzv. dead man’s control). Obsluha a údržba stroje je absolutně jednoduchá a pohodlná, snadná i pro nespecializovaný personál. Automatický systém pro uvolnění a nasazení kartáče přizpívá k hygieně personálu - snadná výměna bez námahy a špinavých rukou!

3. Perfektní výsledky čištění v úzkých a stísněných prostorech, podél stěn a v rozích:

SNADNÁ MANIPULACE > RYCHLÉ ČISTÍCÍ OPERACE > VYŠŠÍ PRODUKTIVITA

Díky výkyvné parabolické stírací liště, která se pohybuje kyvně kolem kartáče, stroj umývá i dokonale vysuší podlahu i při zatáčení, čištění v oblastech rohů nebo podél stěn. Perfektní vysušení v každé situaci!

4. Zajišťuje vynikající čisticí výkon s odsáváním nečistot:

Veškerá špína a odpadní voda je shromážďována v nádrži na nečistoty a nezůstává tak na zemi jako tomu bývá u konkurenčních modelů jednokotoučových mycích strojů. Konkurenční systémy neshromažďují nečistoty, protože neumožňují vysávání a nemají žádnou sací jednotku. Genie 35 E má výkonný sací motor a stírací lištu, díky které se nemusíte vracet na jedno místo vícekrát - vyšší hygiena a bezpečnost za kratší dobu.

5. Nepřetržitý provoz, úspora času a energie:

Dvaceti metrový prodlužovací kabel, který je součástí dodávky umožňuje nepřetřžitý provoz bez nutnosti nabíjet baterie, což přináší úsporu času a energie.

6. Snadná údržba:

Nádrž na špinavou vodu lze ze stroje úplně vyjmout, pohodlně vyprázdnit a vypláchnout. Genie E je vyrobeno z vysoce kvalitních komponentů a odolných materiálů. Díky použití plastových materiálů, hliníku a nerezové oceli jeho součásti nerezaví.

7. Snadné skladování díky kompaktním rozměrům:

Díky své extrémně kompaktní velikosti lze Genie E uložit do jakéhokoli výklenku, regálu, police či kumbálu a to i svisle. 

8. Bezpečnost:

Vytírání mopem v přítomnosti zákazníků nebo zaměstnanců vytváří nebezpečné prostředí s mokrou a kluzkou podlahou. Podlahy vytřené mopem schnou v průměru o 15 minut déle než při strojovém čištění. Při používání mopu 4 krát denně potenciálně zvyšujete o 1 hodinu nebo i více pravděpodobnost uklouznutí a pádu. Genie nechává podlahu suchou, ihned průchozí a čistší než při běžném vytírání mopem, čímž eliminuje riziko uklouznutí, pádu a zranění. 

Základní příslušenství v ceně stroje a obsah dodávky:

S tímto příslušenstvím je stroj ihned připraven do akce! Stačí jen vybalit, připravit k provozu, zapojit do el. sítě a můžete začít čisticí práce, bez nutnosti cokoliv dokupovat! V případě zájmu je možné domluvit zaškolení obsluhy.

Užitečné tipy pro vás:

Příslušenství na mytí protiskluzových podlah:

Protože mají protiskluzové podlahy velký odpor, nedá se ve většině případů použít standardní kartáč ( PP, průměr vlákna 0,65 mm, obj. č.: 421701). Proto se na některé speciální povrchy a podlahy může použít kartáč měkký ( PP, průměr vlákna 0,3 mm, obj. č.: 421278). Dodavatel vaší podlahy by měl v návodu k obsluze uvádět způsob strojní údržby této podlahy.

 

Použití padů na mytí, drhnutí a leštění podlah:

Pady se připevňují na unašeč padu s háčky (pady a unašeč padu naleznete v příslušenstí u tohoto produktu). K čištění některých protiskluzových podlah se používá červený pad. Váš dodavatel podlahy, by měl v návodu k obsluze uvádět, způsob strojní údržby podlahy.

Pady určené k mytí, drhnutí a leštění:

Chemie vhodná na mytí podlah, určená do podlahových mycích strojů:

FLOORSAN extra (koncentrát): je méně pěnivý, alkalický čistící prostředek, určený zejména do podlahových mycích strojů pro všestranné použití. Pro svou zesílenou účinnost je vhodný k mytí i silně znečistěných podlah a povrchů. Kombinace anorganických rozpouštedel a tenzidu umožňuje čištění ruzných druhů podlah a povrchů. Vhodný i k ručnímu čištení.

FLOORSAN forte (koncentrát): je méně pěnivý, alkalický čistící prostředek, určený zejména do podlahových mycích strojů a extraktorů. Pro svou zesílenou účinnost je vhodný k mytí silně znečistěných podlah a povrchů interiérů a exteriérů. Rychlý a překvapivý účinek při aplikaci. Vzhledem k silné odmaštovací schopnosti je určen k čištení podlah v autodílnách, výrobních provozech a všude tam, kde je na podlaze vrstva oleje, šmíru a emulze.

FLOORSAN pro (koncentrát): je méně pěnivý, alkalický čistící prostředek, určený zejména do podlahových mycích strojů. Je vhodný pro všeobecné mytí podlah a povrchů, jako jsou např. linolea, dlaždice, lité podlahy apod. Funguje na bázi anorganických rozpouštědel, určený k čištění podlah v čekárnách, chodbách, výrobních halách a obchodech.

FLOORSAN super (koncentrát): je méně pěnivý, alkalický čistící prostředek, určený zejména do podlahových mycích strojů s dezinfekčním a fungicidním účinkem. Pro svou zesílenou účinnost je vhodný k mytí silně znečistěných podlah a povrchů. Rychlý a překvapivý účinek při aplikaci. Je vhodný pro čištění podlah s velmi silnou vrstvou mastnoty a šmíru ve výrobních halách, dílnách a potravinářských provozech. Vhodný i k ručnímu čištění.

Doporučené ředění : Pro čištění běžně znečistěných povrchů se dávkuje 5 – 20 ml přípravku na 1 l vody. Při hodně znečištěném povrchu lze dávkování mírně zvýšit.

https://www.wapo.cz/