Podlahový mycí stroj Columbus RA 43 B 40 Quick-Stopp s příslušenstvím

výrobce:Columbus
katalogové číslo:14342000
EAN:
dostupnost: Dostupnost zboží tel: 603 273 286
cena bez DPH:132 397,00 Kč

160 200,37 Kč

Modrý kompaktní všeuměl střední třídy na baterie a kapacitou 40 litrů! To vše v jednom přístroji!


 

Připraven do boje s nečistotou! Základní výbava a obsah dodávky:


 

Hlavní výhody modelové řady RA 43 B 40:

Robustní mechanika: snadná obsluha bez nutnosti přerušení provozu pomocí mechanického spouštění kartáče a stírací lišty. Mechanické spouštění kartáčové hlavy se provádí pedálem a spouštění sací lišty páčkou - spolehlivá práce bez poruch! Lehce čitelný indikátor plnosti nádrže na čisticí roztok integrovaný v její vypouštěcí hadici. S robustní mechanikou namísto elektroniky - pro ještě lepší životnost! 


 

Vysoký přítlak kartáče: vynikající výsledky čištění dokonce i na extrémně špinavých podlahách. Pracovní šíře 430 mm, teoretický plošný výkon až 1720 m²/h, rychlost otáček 180 ot/min a přítlak kartáče 24 kg.


 

Vynikající sání: vysoce výkonný sací motor a lehce nastavitelná zaoblená stírací lišta zajišťují, že je podlaha ihned průchozí a bez jakýchkoliv mokrých stop. Šířka stírací lišty je 735 mm.


 

Nízká hladina hluku: standardně dodáváno s odhlučněním, stroj má velmi tichý chod v provozu (do 60 dB). Tím je vhodný pro čištění v pracovní době a v oblastech citlivých na hluk. 


 

Snadno nastavitelná ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť: pro bezúdržbovou, pohodlnou, neunavující, bezpečnou a ergonomicky vyváženou práci.


 

Intuitivní ovládací panel: přehledný, funkční, jednoduchý a snadno použitelný pro všechny. Dva funkční přepínače, řídítka (rukojeť) se spouští, dávkování čisticího prostředku s vodou a mechanické spouštění kartáče a stírací lišty. 

Krátká doba nastavení: snadný přístup, ovládání a regulace. Volitelně pak v příplatkové verzi s elektronickým integrovaným dávkovacím systémem vody a chemickým dávkovačem, který dodává přesně správný objem čistícího roztoku a chrání tak životní prostředí a Vaši peněženku! 


 

Funkce Quick-Stopp: Nový filtr na vodu a elektromagnetický ventil dávkování vody na kartáč. Rychlé zastavení jako standard zaručuje maximální bezpečnost a nekompromisní pohodlí pro uživatele. Při uvolnění spoušti na rukojeti se motor kartáče a přívod vody automaticky zastaví. Což vede k delší životnosti stroje a mnohem nižší spotřebě vody a čisticího prostředku!


 

Co nejblíže k špatně dostupným místům: vyvinuto tak, aby bylo možné dostat se co nejblíže ke stěnám a do rohů. Stroj je speciálně navržen a vyroben pro snazší práci v rohách a u stěn - kartáč je posunut mimo osu stroje doprava a stírací lišta je výkyvná a kopíruje výstupky a překážky!


 

Boční nárazníkové válečky: Inovativní řešení, které vede a chrání Váš podlahový mycí stroj a jiné objekty před poškozením.


 

Rychle, jednodušše a čistě: pouhým stisknutím tlačítka se provede automatická výměna nástroje (unašeče padů nebo čisticího kartáče) pomocí patentovaného systému pro připojení kartáčů.


 

Snadná hygiena: Systém s dvojitou nádrží (včetně odnímatelného těsnění krycího víka bez použití nářadí) zajišťuje hygienické čištění a dezinfekci v souladu s konceptem HACCP. Podlahový mycí stroj obsahuje snadno vyjmutelnou nádrž na nečistoty se snadno vyměnitelným těsněním víka nádrže pro důkladné vyčištění a dezinfekci - jediný ve své třídě. Přebytek čisticího roztoku může být vypuštěn úplně.

Funkční a čistý: Objem nádrže na čistící roztok je 40 l a objem nádrže na nečistoty činí 45 l. Odtokové hadice jsou pevně připevněny na boku nádrže, což zajišťuje snadnou manipulaci při vypouštění a čištění stroje.


 

Snadná údržba a nabíjení: nádrž na nečistoty může být nakláněna bočně pro rychlý přístup k bateriím a motorům.

Snadný servis: snadná údržba s otevřeným přístupem k bateriím a ostatním komponentům. 


 

CMM Machine Manager a Columbus Mobile APP: Chytrý nástroj pro počítač a aplikace pro mobilní telefon je ideálním nástrojem pro každého, kdo si cení maximální transparentnosti nákladů a optimálního řízení zdrojů. Pomáhá Vám zaznamenávat, monitorovat, strukturovat a vyhodnocovat všechna relevantní data související se strojem, čímž je vaše zařízení cenově výhodnější a hospodárnější! Dostupný a ke stažení pro PC (nutná registrace ZDE), pro Android na GooglePlay (ZDE) nebo pro iOS (iPhone, iPad) na App-Store (ZDE). 


 

Vyrobeno v Německu: kvalitní materiály, prvotřídní zpracování, dostupnost náhradních dílů a jednoduchý servis zaručují extrémně dlouhou životnost a snadnou údržbu Vašeho podlahového mycího stroje. Menší spotřeba materiálu s ohledem na ekologii - díky čistému inženýrství, cílenému použití recyklovatelných materiálů, inteligentním měřicím systémům, energeticky úsporným převodovkám s hladkým chodem - to jsou jen některé z parametrů, kterými neustále výrobce Columbus optimalizuje udržitelnost svých výrobků. Nejdůležitější však je a zůstává životnost podlahových mycích strojů Columbus! Tradice od roku 1926!


 

!!! Dodáváno včetně stírací lišty, kartáče, baterií, nabíječe a čisticího prostředku !!!

Široká nabídka příslušenství a volitelná nadstandardní výbava:

Tip: Vybírejte z široké nabídky příslušenství jako např.: různé typy drhnoucích kartáčů nebo unašeč padů, různé druhy padů dle  čištěného povrchu, náhradní gumové stírací lišty nebo třeba kvalitní a osvědčené prostředky na čištění a mytí podlah od výrobce CHEMFUTURE jako např.: Floorsan PRO, Floorsan SUPER, Floorsan FORTE nebo Floorsan EXTRA. 


 

Tip: Stroj je možné po domluvě vybavit různými typy trakčních baterií (kyselinové, gelové) o různých kapacitách (75-115 Ah). 


 

Tip: Volitelnou nadstandardní výbavu nebo baterie s větší kapacitou je možno přiobjednat po domluvě s naším personálem! Požadavky pište do poznámky k objednávce nebo oslovte naše obchodní zástupce osobně, telefonicky nebo emailem. Rádi Vám poradíme s výběrem toho nejlepšího řešení přímo pro Vás - na míru a poskytneme veškeré dostupné informace!


 

Tip: V nadstandardní příplatkové výbavě je také možnost přiobjednat inteligentní integrovaný elektronický dávkovací systém vody a chemický dávkovač, který dodává přesně správný objem čistícího roztoku a chrání tak životní prostředí a Vaši peněženku! 

   


 

Tip: Bílá noBAC® volitelná nadstandardní varianta nyní k dispozici! V potravinářství, zdravotnictví, hromadném stravování, hoteliérství, úklidových službách, pronájmu textilií či v komerčních prádelnách nebo v kterémkoli jiném oboru, který je závislý na profesionálních výsledcích a příkladné hygieně jistě oceníte verzi noBAC®. Jedná se o volitelné provedení s příplatkem a důrazem na přísná hygienická nařízení - doporučeno pro všechna odvětví s vysokými požadavky na hygienu a BOZP! Antibakteriální nádrže pro každý druh lokalit s přísnými hygienickými požadavky v souladu s konceptem HACCP nebo na základě hygienického plánu.


 

https://www.wapo.cz/