Kränzle vysavač kalů pro profesionály, ušlechtilá ocel - komplet

výrobce:Kränzle
katalogové číslo:41801
EAN:
dostupnost: Dostupnost zboží tel: 603 273 286
cena bez DPH:5 989,00 Kč

7 246,69 Kč

Vysavač kalů a odsávač vody pro profesionály!

Díky 2 m prodloužení z ušlechtilé nerezové oceli je manipulace s vysavačem kalů velmi jednoduchá a efektivní. Hodí se skvěle k odsávání a čištění zahradních rybníčků, bazénů, odpadních vod a nádrží na močůvku.

Pro čištění bazénů a dosažení těžko dostupných míst (např. rohů) doporučujeme použít  modrý pravoúhlý nástavec, který naleznete v kategorii příslušenství (není součástí dodávky, nutno objednat samostatně). Pro čištění a odčerpávání vody ze zatopených prostor (sklepy, garáže, nádrže, studny, bazény apod.) doporučujeme použít vysokotlaký stroj Kränzle v kombinaci s vysavačem kalů!

  

Odčerpání zatopených prostor a údržba bazénů nemůže být jednodušší!

Sací výška 3 metry a možná délka trubky (hadice) horizontálně až do 30 m jsou závislé na připojení a výkonu vysokotlakého čističe. Vysavač kalů pracuje na VENTURIHO principu (injektorového sání), který do sací trubky vytváří podtlak vysokotlakým točivým proudem, který odsaje špinavou vodu respektive kal, tudíž neobsahuje žádné turbíny ani motory. Vysokotlaký proud se smíchá v sací trubce s odsátým materiálem a vyplaví ho pryč.  Standardně dodáváno s tryskou D00045.

Jednoduchá manipulace a všestranné použití!

Díky průměru hadice 38 mm si tento vysavač kalů hravě poradí se všemi nečistotami, jako např. písek, bahno, listí apod. Nízkotlaká sací hadice není součástí dodávky! Délku hadice je možné stanovit na základě požadavků zákazníka. Hadici k vysavači kalů naleznete v příslušenství...

 

Množství vysátých nečistot je závislé na použitém vysokotlakém stroji Kränzle, např:

vysokotlaký stroj 10 l/min, 105 Bar >> průtok 10.080 l/hod

vysokotlaký stroj 12 l/min, 150 Bar >> průtok 13.320 l/hod

vysokotlaký stroj 15 l/min, 200 Bar >> průtok 17.640 l/hod

Maximální sací výška je 3 metry!

 

Kompatibilní např. s modely vysokotlakých čisticích strojů Kränzle:

https://www.wapo.cz/