Kränzle kompletní souprava pro tryskání pískem 055 (M22x1,5)

výrobce:Kränzle
katalogové číslo:41068
EAN:
dostupnost: Dostupnost zboží tel: 603 273 286
cena bez DPH:2 440,00 Kč

2 952,40 Kč

Kompletní sada pro tryskání pískem. Sada obsahuje: sací nástavec, 3m hadici a pískovací injektor. Použitelná k odstraňování starých nátěrů, usazenin, rzi apod. Tryska má velikost 055. Granulace: 0,2 - 2,0 mm. Pískovací materiál: křemičitý písek. Min. průtok vody 10 l/min. Max. průtok vody 19 l/min. Max. pracovní tlak 250 barů.

Pro použití pískovacího nástavce budete potřebovat vysokotlaký čisticí stroj Kränzle s adekvátními parametry. Výhodou je, že Vám pískovací sada umožňuje pracovat za bezprašných podmínek! Díky směsi vody a pískovacího materiálu budete obrušovat s vysokou abrazivní účinností v takřka bezprašném prostředí, nečistoty a brusný prach odplaví voda! Existuje široké spektrum použití pískovače např.: odstraňování rzi na strojích, karoseriích vozidel, komponentech strojů, zábradlí, mříže, kování, pískování fasád, přírodního kamene a omítek. Odstraňování starých nátěrů a zbytků barev. Pomocí soupravy pro tryskání pískem dosáhnete bezvadných výsledků při přípravě podkladu k nanesení základového nátěru. Malíři a lakýrníci ho tak často ocení ve své každodenní práci!

1. Připravte Váš vysokotlaký čisticí stroj Kränzle běžným způsobem.

2. Pískovací nástavec s injektorem spojte s vysokotlakou pistotí. Doporučujeme trubici pískovacího zařizení umístit směrem nahoru, aby nedocházeto k ucpávání hadice od odkapávající vody!

 

3. Sací trysku vtožte do nádoby obsahující pískovací materiál.

4. Princip přisávání: paprsek vody v injektoru vytváří tlak, vzniklým podtlakem dojde k nasávání písku do pískovací trubice, kde se voda míchá s pískem.

 

5. Množství přisávaného písku může být regulováno prostřednictvím černé otočné matice.

6. Dbejte, aby byl pískovací materiál zcela suchý! Nebude tak docházet k ucpávání hadice s pískovacím materiálem!

 

7. Vždy používejte ochranný štít nebo brýle, ochranný oděv a rukavice!

https://www.wapo.cz/