Pěnovací injektor LS3 s 1l nádobou D12 - Kränzle rychloupínaní

výrobce:R+M
katalogové číslo:540500
EAN:
dostupnost: Dostupnost zboží tel: 603 273 288
cena bez DPH:1 947,00 Kč

2 355,87 Kč

Osvědčený pěnovací injektor LS3 pro tvorbu husté aktivní pěny!

Kvalitní a osvědčený pěnovací injektor LS3 s dávkovačem, jednoduchou regulací a nádobou na čisticí přípravek přináší optimální míchání vzduchu, vody a čisticího prostředku. Tím dosahujete ideální tvorby husté aktivní pěny pro bezdotykové mytí. Stačí Vám jen pěnový injektor LS3, vysokotlaký čisticí stroj s adekvátními parametry a kvalitní čisticí pěnivý prostředek!

Vlastnosti výrobku:

 

Připojení k vysokotlaké pistoli:

Neztrácejte čas a vyzkoušejte tento osvědčený produkt!

Tip: Vyzkoušejte pěnový injektor LS3 v kombinaci s naším osvědčeným přípravkem na bezdotykové mytí vozidel PROCAR-WASH Active pro tvorbu husté aktivní pěny!

Tip: Máme vyzkoušeno, že pro tvorbu husté aktivní pěny můžete koncentrovaný PROCAR-WASH Active v nádobce pěnovače naředit vodou v poměru 1:1 nebo 1:2 (dle výkonu Vašeho vysokotlakého stroje). I tak je bez ztráty účinků docíleno tvorby husté aktivní pěny na ještě větší ploše !

(1:2 zkoušeno na vysokotlakém čisticím stroji Kränzle HD 10/122 s průtokem vody 10l/min a pracovním tlakem 120 barů)

Tip: Po ukončení práce s pěnovačem doporučujeme injektor důkladně propláchnout čistou vodou aby nedošlo po vyschnutí k zalepení pěnovací trysky a perlátoru čistícím prostředkem a tím snížení účinosti při dalším použití.

Tip: Do poznámky v objednávce prosím uveďte typ nebo výkon Vašeho vysokotlakého čisticího stroje!

https://www.wapo.cz/